O Voigt

Skandynawski potencjał z polskim zaangażowaniem.

Voigt to międzynarodowa drukarnia z szerokim spektrum możliwości produkcyjnych. Drukujemy obecnie na wszystkich dostępnych rodzajach materiałów, w tym na materiałach pokrywanych i laminowanych PCV, na podłożach sztywnych, poliestrowych. Ponadto tworzymy własne know-how, wprowadzając innowacyjne formy łączenia konglomeratów produkcyjnych.

Współpracujemy z agencjami reklamowymi, domami mediowymi, architektami oraz dużymi firmami sieciowymi w całej Europie. Oferujemy także wsparcie małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom.

rotate play

Jakość EKO

w skali makro

Używane przez nas tusze są zawsze oryginalne i spełniają skandynawskie normy dbałości o środowisko. Na terenie firmy znajduje się farma fotowoltaiczna o mocy 100 kW (kilowatów), która pokrywa ok. 25% zapotrzebowania na prąd. Prowadzimy pełną segregację odpadów.

arrow 2

Nasz zespół

stawiamy na ludzi

Park maszynowy VOIGT jest nowoczesny i wszechstronny. Do wykorzystania olbrzymiego potencjału maszyn potrzebni są ludzie, którzy mają  innowacyjne podejście, wolne umysły i chęci do tworzenia rzeczy wartościowych. Taki właśnie jest nasz zespół.

Ponad 100 pracowników VOIGT drukuje ponad 10 000 metrów kwadratowych powierzchni dziennie. Każdy zrealizowany produkt jest poddawany starannej ocenie pod względem poprawności wykonania. Dzięki temu łączymy ilość z jakością wykonania.

arrow 2

Nasza historia

wieloletnie doświadczenie

30 lat temu duńska rodzina Voigt rozpoczęła produkcję i druk flag reklamowych. Od początku liczyła się jakość, co pozwoliło na dynamiczny wzrost na poligraficznym rynku Danii. Oprócz gwarantowanej jakości, niewątpliwym atutem była doskonała obsługa klienta, która wpłynęła na uznanie marki Voigt na rodzimym rynku. W 1990 roku postanowiliśmy zbadać możliwości przeniesienia produkcji do Polski. Potencjał tego rozwiązania był ogromny. Połączyliśmy wypracowany przez lata know-how oraz nowoczesną technologię z dużym potencjałem produkcyjnym naszych polskich przyjaciół. W ten sposób powstał jeden z najnowocześniejszych zakładów poligraficznych w tej części Europy. W międzyczasie rozwinęliśmy wachlarz dostępnych produktów o kolejne technologie druku. Przez ostatnie 30 lat pracowaliśmy nad stałym podnoszeniem jakości i doskonałą obsługą klienta. Dzisiaj jesteśmy gotowi do podejmowania nawet najśmielszych wyzwań w dziedzinie poligrafii.


      

      

            
      
      
assignment_turned_in Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.