Idea 360

Nasze produkty - zmieniamy świat dookoła wdrażając ideę 360 stopni możliwości.

Czym jest idea 360?

Patrz przed siebie obracając się wokół własnej osi. Otacza Cię bogactwo komunikatów wizualnych. Przestrzeń w biurze, w domu, na ulicach, w galeriach handlowych. Wszędzie tam gdzie są ludzie istnieje potrzeba – potrzeba komunikacji, którą wypełniamy naszą pracą.

Idea 360 to…

…wszechobecność komunikacji obrazem w szerokiej ofercie produktowej wypełniającej przestrzeń społeczną. To wszystko w trudnej do wyobrażenia skali milionów nośników obrazu każdego roku od 26 lat.

Tekstylne

Flaga plażowa

Flagi plażowe dostarczane są w kompletnym opakowaniu z wydrukowaną flagą o gramaturze 100, tyczką, wbijanym w ziemię kolcem i praktyczną torbą. Kolec do wbijania w ziemię, śruba wkręcana w ziemię, stopka krzyżowa, pojemnik w kształcie pierścienia na wodę i podstawa płytowa mogą być zakupione jako dodatki. Istnieją dwa modele: flaga o kształcie łzy lub pióra. Flagi mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Występuje w rozmiarach 2, 3 i 4 metrów wysokości.

Flaga reklamowa i narodowa

Flaga reklamowa w formacie poziomym lub portretowym, w sitodruku (czyste kolory) lub druku cyfrowym. Drukowane na poliestrze o gramaturze 110 lub przędzy poliestrowej o gramaturze 160 z kilkoma opcjami do obróbki poprodukcyjnej. Produkujemy flagi składające się z maksymalnie 6 kolorów, możemy również dostarczyć flagi narodowe w różnych rozmiarach (flagi prostokątne).

Przedłużacz flagi

Przedłużacz do flagi jest szybki i łatwy w montażu bez użycia narzędzi. Daje możliwość pełnej ekspozycji flagi bez względu na warunki wietrzne. Pozwala na umocowanie flagi dowolnego rozmiaru i może być ponownie użyty.

Windtracker

Wind tracker to system, w którym flaga zawsze jest rozciągnięta z powodu poziomego aluminiowego ramienia. Zmiana flagi jest łatwa, bez konieczności zdejmowania tyczki flagi. Używany do flag poliestrowych o gramaturze 110 i 160.

Flaga kioskowa

Flagi produkowane są na dwustronnym PCW lub dwustronnym poliestrze. Oba produkty posiadają specjalną przekładkę blokującą światło (blockout). Flagi dostarczane są w komplecie z plastikowym drążkiem, który pasuje do standardowego uchwytu i można zamontować go za pomocą mocnej taśmy dwustronnej lub za pomocą śrub. Rozmiar flagi wynosi 40 x 40 x 60 cm.

Zewnętrzne systemy wystawiennicze

Produkty nadmuchiwane

Poliestrowa tkanina wodoodporna o gramaturze 260, barwnik z nadrukiem w rozdzielczości 720 DPI. W komplecie z wewnętrzną pompką, torbą i instrukcjami. Dostępne w kilku odmianach, takich jak bramy, słupy i inne produkty na zamówienie. W przypadku pytań prosimy o kontakt, ponieważ istnieje wiele opcji.

Namioty

Wysokiej jakości namioty/pawilony z nadrukiem na dachu, bokach oraz zasłonach. Może być wykonany w rozmiarach 300 x 300 cm i 600 x 300 cm. Dach z wodoodpornego poliestru o gramaturze 205, wykonanego w technologii transferu i doskonałej reprodukcji kolorów. Łatwy montaż i demontaż.

Parasol

Parasol może być wyprodukowany metodą pełnokolorowego nadruku. Wykonany jest z plamoodpornego materiału z nadrukiem transferowym, dzięki czemu otrzymujesz mnóstwo kolorów i zadruków. Rama wykonana jest z hartowanej stali z funkcją pochylenia, dzięki czemu parasol może być ustawiony pod kątem.

Rozwiązania systemowe

System fasadowy

Unikalne rozwiązanie banerowe ze statycznym systemem elewacji lub wyciągarką. Standardowy system składa się z aluminiowych półek, górnych i dolnych szyn, niewielkiej przestrzeni na wyciągarkę i narożników (4 na zestaw). Aluminiowe półki mogą być dostarczone w pojedynczych długościach do 600 cm i można je łączyć w celu uzyskania szerszych systemów. Zalecamy zakup systemu z dźwigarami bocznymi, jeśli produkt będzie narażony na silne wiatry. Cena dostępna na żądanie.

Osłony alarmowe

Osłony alarmowe są produktem, który można dostosować do wszystkich bramek alarmowych. Jest osłoną, która jest naciągnięta na słupek alarmowy. Najpopularniejszymi materiałami są poliestry nietkane o gramaturze 150 lub 205. Jest to produkt idealny do kampanii promocyjnych, które ulegają częstym zmianom.

Wewnętrzne systemy wystawiennicze

Elastyczne ramy akustyczne

Aluminiowa rama z panelami dźwiękoszczelnymi i nadrukiem na poliestrze o gramaturze 205 z przodu. Są montowane w taki sam sposób jak Smartframe ™. Ramki z panelami dźwiękochłonnymi eliminują hałas i słabą akustykę.

Roll-up

Doskonała cena i jakość, a zatem szczególnie dobrze nadaje się jako produkt w kampaniach promocyjnych. Inteligentna aluminiowa szyna chwytakowa u góry do montażu różnych produktów poliestrowych (do gramatury 260). Dostarczana z wytrzymałym czarnym futerałem. Wymiary: 60 x 200 cm, 80 x 200 cm, 85 x 200 cm.

Pop-up textile S30

Spennare Pop-up Textile S30 to bardzo łatwy system do montażu i konfiguracji. Tkanina jest przymocowana do systemu za pomocą rzepu i może być zamocowana w ciągu 1-2 minut.

Pop-up S10

Spennare Pop-up S10 to zakrzywiony system pop-up, który w przeciwieństwie do modelu S30, ma wydrukowane panele graficzne, które posiadają specjalną przekładke blokującą światło (blockout). Panele są ustawione obok siebie i złączone niewidocznymi stawami, które tworzą jeden wielki obraz.

Ściana z suwakiem

Ścianki Zipper są dostępne w różnych formatach i są niezwykle łatwe w konfiguracji. Kiedy rama jest kompletna, elastyczna tkanina jest ściągnięta na dół i zapinana na zamek. Wybierz między różnymi podstawami i kup dodatkowe wyposażenie. W zestawie z walizką na kółkach.

FLEX-display

System ten jest całkowicie modułowy, a elektrycznie oksydowane aluminium wszędzie wygląda elegancko. FLEX-display oferuje wiele opcji aranżacji i może być dostosowany do wszystkich typów mediów wewnętrznych. Od małych tablic do dużych ścian wystawowych przy użyciu tych samych komponentów. W zestawie z futerałem.

Ramy i obrazy

Pudełka oświetleniowe LED

Ekskluzywne pudełka oświetleniowe LED z żarówkami LED Power (12 W). Wybierz między jednostronnymi lub dwustronnymi, wolnostojącymi lub naściennymi. Istnieje kilka rodzajów podstawek dla produktu.

Inteligentne ramki

Eleganckie rozwiązanie do dekoracji w sklepach, biurach i na wystawach. Dostępne opcje jednostronne lub dwustronne. Mogą być montowane na ścianie lub wolnostojące. Wybierz spośród różnych wzorów podstawek.

Rozwiązania podłogowe

Produkty podłogowe

Pełna gama produktów drukowanych na reklamy podłogowe. Drukowane w trzech możliwych technologiach: druk termosublimacyjny, druk UV / LED i druk w technologii Cromojet. Oznacza to, że jesteśmy w stanie produkować dywaniki i dywany promocyjne oraz wysokiej jakości maty wejściowe. Maksymalna szerokość nadruku na wybranych produktach wynosi 495 cm. Nośniki można przyciąć do odpowiedniego kształtu.

Pokrywa palety

Głównie wytwarzana z poliestru i nietkanego materiału o gramaturach: 150, 110, 130 lub 205. Wybierz pomiędzy wersją zawijaną lub jako wersję pokrowca z zapięciem na rzep. Produkowane zarówno cyfrowo, jak i serigraficznie. Serigrafia jest wykorzystywana z 1-4 kolorami przy dużych nakładach. W przypadku zapytań innych niż podane powyżej, skontaktuj się z nami, ponieważ istnieje wiele innych opcji.

Pufy i kostki

Pufa: z wewnętrzną torbą wypełnioną małymi kuleczkami z polistyrenu. Tapicerowana poliestrem o gramaturze 205, wykończona mocnym zamkiem błyskawicznym, dla łatwej wymiany. Wybierz spośród 3 rozmiarów: Ø: 40 cm, Ø: 80 cm i Ø: 140 cm.
Kostka: kostka z pianki o wymiarach 50 x 50 x 50 cm w solidnej jakości z poliestrową osłoną zakończoną mocnym zamkiem, w celu łatwej wymiany.


      

      

            
      
      
assignment_turned_in Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.