Logistyka

Szybko i na czas korzystając z transportu własnego oraz sprawdzonych dostawców usług kurierskich.

Firma Voigt Promotion oferuje swoje usługi zarówno na rynek krajowy, jak i rynki zagraniczne (np. Skandynawia, kraje Unii Europejskiej). Pozwoliło to nam wypracować skuteczne metody dystrybucji skoncentrowane na interesach naszych klientów przy założeniu minimalizacji kosztów transportu.

Doskonale rozumiejąc potrzeby rynku reklamowego, na którym liczy się przede wszystkim szybkość i jakość działania, powierzamy nasze przesyłki fachowym o wysokiej renomie firmom kurierskim i transportowym, dbającym przede wszystkim o terminowość dostaw. Między innymi współpracujemy z takimi przewoźnikami jak UPS, DHL, DPD.

Posiadając własne środki transportu organizujemy także dostawy indywidualne. Takie rozwiązanie pozwala na znaczne skrócenie czasu dostarczenia towaru przy jednoczesnym zminimalizowaniu ryzyka spóźnienia. Duże doświadczenie i elastyczność w tym względzie pozwala nam optymalizować koszt i czas dostawy.

Aby móc sprawnie zaspokajać potrzeby naszych klientów, dział logistyki ściśle współpracuje z działem marketingu, a nasi sprzedawcy czynnie uczestniczą w planowaniu zapotrzebowania na materiały produkcyjne, co przy współpracy z naszymi dostawcami pozwala firmie Voigt Promotion dostosowywać działania do wymogów klienta i rynku.


      

      

            
      
      
assignment_turned_in Rejestracje
Nie wybrano formularza rejestracji.
(Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.