Wykładziny z Twoim nadrukiem

Innowacyjny produkt, który łączy w sobie atrakcyjny design, wysoką jakość zadruku i istotne parametry użytkowe. To produkty, które znajdą szerokie zastosowanie w miejscach publicznych — odpowiadają na ich potrzeby — wysoka jakość wydruku przy jednocześnie dużej wytrzymałości dla miejsc o średnim ruchu. Świetna kolorystyka, jaką możemy uzyskać sprawia, że materiały są idealnym elementem projektowania ekspozycji i witryn sklepowych. Dodatkowe certyfikaty o antypoślizgowości sprawiają, że produkt jest przyjazny m.in. do wszelkich bawialni, plac zabaw przedszkoli.

Materiały drukowane są w technologii UV. Najnowszy sprzęt, na którym pracujemy zapewnia nam możliwość wydruków w szerokim formacie a nowoczesna technologia daje możliwość wydruku tysiąca kolorów podkreślających nawet najmniejsze detale zadruku.

Dla ekspozycji i witryn sklepowych

Ekspozytory sklepowe na buty — pozwalają na skuteczną wystawę obuwia. Nawiązujące klimatem do rodzaju obuwia, grafiki — stanowią wspaniałe narzędzie do sprzedaży. Dodatkowo dzięki nim oszczędza się sporo miejsca i porządkuje przestrzeń w pomieszczeniu sklepowym.

Biura podróży i Targi

Unikatowy charakter tego produktu – to nie tylko przyciągający uwagę kształt dywanu, ale wysokiej jakości zadruk zdjęć. Idealny sposób, aby zachęcić klienta do skorzystania z usług firmy. Perfekcyjnie podkreślone logo firmy i wizerunki popularnych celów podróży w nowoczesnej formie. To idealny produkt dla uzupełnienia wnętrza biura czy element stoiska targów podróży.

Eventy dziecięce

Nauka przez zabawę! Dywan z grą — Węże i drabiny to produkt, który pobudza wyobraźnię dziecka, rozwija umiejętności motoryczne i zapewnia niekończącą się rozrywkę, jednocześnie tworząc przyjemne miejsce dzięki subtelnej kolorystyce i przyjaznym motywom zwierzęcym.

Zostaw swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą, by przedstawić Ci szczegółową ofertę.

  
        
  
        
  
              
        
        
  assignment_turned_in Rejestracje
  Nie wybrano formularza rejestracji.
  (Kliknij gwiazdkę na karcie formularza, aby wybrać)
  Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
  Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.
  Zaloguj się, aby wyświetlić tę stronę.